Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HuMarc

    addikt

    válasz Heavyrain #38197 üzenetére

    Ez hülyeség. A korábbi Disney filmek ha lehet, még károsabb hatással vannak a kislányokra. Persze csak ha beszélhetünk itt káros hatásokról. [link] és [link] érdemes végignézni őket.

    De szerintem amit írsz, az borzasztóan túl van dramatizálva. Nyugodtan nézesd meg a 3 éves tesóddal a filmet, mert valószínűleg tetszeni fog neki.Meg úgy egyébként: szerinted helyes, hogy a másságot rejtegetni kell? Mert szerintem nem. És ha valaki 'más', akkor kívánom neki, hogy olyan elfogadó közegbe kerüljön, ahol ezt fel tudja vállalni, és nem közösítik ki, nem cseszegetik, stbstb.

  • spammer

    veterán

    válasz Heavyrain #38197 üzenetére

    A stáblista után szerintem csak egy poén, hát most épp megtalálja a koronát, na puff. :) A többi viszont szerintem erős belemagyarázás. Ott van Stephen King Carrie-je, biztos ő is leszbi volt. :))

    Ezt inkább offba rakom, és csak békésen röviden megjegyzem, mert én sem szeretnék nagyon offolni, meg ez itt nem az téma:

    Felnőtt fejjel bele lehet magyarázni ezeket, főleg, ha valaki homofób is, de hogy egy kisgyereknek az égvilágon semmi baja nem lesz ettől a mesétől, az is fix. Azoknak még fingja sincs a szexualitásról. Különben sem lesz senki meleg még durvább dolgoktól sem (még mindig van aki azt hiszi, hogy egy hetero embert homokossá tehet egy film? :U ). Ahogy már előttem is írták, a homoszexualitás nem olyan dolog, amit rejtegetni, szégyellni vagy titkolni kellene. Persze nyilván kérkedni sem (parádé), mert a szexualitás privát dolog. Ja és hetero vagyok, mielőtt még... :P

    Ennyi részemről is, amit hozzá akartam fűzni.

    [ Szerkesztve ]

    „A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

Új hozzászólás Aktív témák