Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • myckey

    veterán

    válasz Miklós315 #142185 üzenetére

    Jól "lehozta" a két főszereplő amit " rájuk húztak ", igen igen...ezt jó volt látni, na meg az egésznek az atmoszférája és a képi világa is tetszett, csak van amivel én sem voltam kibékülve a rendezés szempontjából ( illetve engem eléggé stresszelt a másik "család", sűrűn nem nézném meg, nem tudnám gyakran ezeket elviselni ) A Neo-Western feeling is bejött, ezt eddig nem is mondtam, ezeket a filmeket/stílusokat kifejezetten bírom.

    A vége.....
    Persze, lehetne máshogy is csinálni, Costnernek is volt már "másabb" szerepe is, pár filmben egyéb módon is megoldott már "ezt és azt " :D , de azért most is díjaztam : megcsonkítva, idegileg "lehúzva", feldogozni ezt azt egész helyzetet, amit ugye maguknak kerestek, igen, de azért visszamenni és tenni, amit tett....nyakában a feleségével stb. Azért ez férfi munka volt a javából, akárhogy is nézem.Én nem feltétlen számítottam rá a hoteles jelenet után , sőt az anyatigristől vártam valamit. :R

    Ha már befejezés, vége stb....meg western, akkor lehetne említeni a klasszikus Djangot Franco Neroval ( nemrég néztem meg ) itt is máshogy oldotta meg a főhős, de mondhatnám még a leszámolás kapcsán a, Nincs Bocsánat Clint Eastwood főszereplésével. Ugye ugye? lehetne ezt máshogy is csinálni :DDD ( ezt is nemrég néztem, vagyis igazából mindkét filmet elő -elő veszem, jah. néha. ) De ezek nem húznak fel annyira, mint a fentiben az a degenerált family, pedig ezek a filmek is elég nyersek, nem túl felemelőek.

    Jó volt ez a Let Him Go. Még mindig beszélek róla... pedig idegesített is : ) : )

    [ Szerkesztve ]

    "Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

Új hozzászólás Aktív témák