Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • troland26

    őstag

    válasz rt06 #12841 üzenetére

    Hát szerintem az Expendables komolytalanságához kétség sem férhet csak a 2. részt láttam míg ott folyamatosan mennek a poénok rejtett zrikák C.Norrisos , Dolph Lundgren os , Arnis poénok vannak a filmben , drámai rész talán az elején amikor Bill-t a kölyköt megölik , de ott végig éreztem , hogy nem komoly a film . A Kill Bill teli van drámai részekkel az elejétől fogva és ott Tarantíno becsempészte a látványos harcokat , vérfürdőket ... de számomra nem vesztette el komolyságát a film . A The Man with the Iron Fists szintén sok drámai részt vonultatott fel , csak szerintem az egész film átment túlzóba és gagyiba .. és jó , hogy említetted , az a rapp zene az egész film alatt kifejezetten idegesítő volt . feltételezem a rendező/Blacksmith muzsikája volt . Mind1 szubjektív a véleményem , elfogadom a tiédet is .. csupán nem értek vele egyet :R

    The Rundown ( Amazonas kincse ) az AXN-en annak aki nem veti meg a kereskedelmi adókon való filmnézést :) Szerintem egész jó esti kikapcsolódás mármint a film :P

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák