Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • marilllyo

    veterán

    válasz Phausto #112624 üzenetére

    Tegnap én is megnéztem a Jurassic World : Fallen Kingdom-ot.

    A mellettem ülő kapásból a film kezdetekor rám borított fél littyó kólát. Majd minden jumpscare-nél akkorát ugrott, hogy az egész üléssor beleremegett. Így indult.

    Nekem az előző résszel együtt ez az egész olyan, mintha átment volna valami Marvel szerű frencsájzba.
    Emlékeztek az első rész az még bizonyos helyeken "horror" címszó alatt futott.

    Az első részekben... még a harmadikban is...a dínók félelmetesek voltak. Meg tudták oldani, hogy félj tőlük mindenféle génmanipuláció nélkül. Egy T-rex vagy egy raptor önmagában is lehet félelmetes. Ezt az első részek mind bebizonyították. Persze az ingerküszöb az kitágult azóta de szerintem csak a tálaláson múlik minden. Eleve miért kell ezt a klónozós bizb*szt erőltetni. Meg szuperdínókat. Most őszintén ezen az elven amin a film gondolatmenete folyik kvázi egy elefántból és egy delfinből is lehetne szupergyilkos szörnyeket létrehozni. Miért pont raptor gén a kulcs? Miért gondolják úgy, hogy csak azzal lehet emelni a tétet, hogy ha egy erősebb nagyobb dínót rakunk bele?
    Van aki meg tudta oldani, hogy féljünk egy kutyától, farkastól, oroszlántól. Nem kell annak tízzel több fog meg ocsmányabb kinézet, hogy félelmetesebb legyen.

    A Covenant megmutatta, hogy kell sík hülyének lenni egy filmben. Na most ez itt is érvényes. Hogy lehet valakinek ennyi esze mint annak a vadász faszinak. Belenyom 2 nyugtatót aztán bemegy fogorvosost játszani. Ott elszégyelltem magam.

    Nálam a harmadik rész egyedül a beszélgető raptoroknál csúszott el. Doromboló raptort nem gondoltam volna, hogy valaha is látni fogok. :DDD

    Nincs tekintélyük benne az állatoknak. Egy tucat az egész.

    PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

Új hozzászólás Aktív témák