Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • toxicjew

    addikt

    válasz Woodslave #20498 üzenetére

    Én eddig védtem a platformot miszerint nincsenek csalók (ez a vád éri főleg), de az utóbbi időben sajnos megtapasztaltam a saját bőrömön, hogy ez egy fertő. Draft játszhatatlan, random beszophatod ha jön egy Windows értesítés, nincs market, de ami az igazán vérlázító, hogy bejön a világtalan faszfej gyerek és 100/100 green timedet lő. Futásból, 180 fokból, ahogy csak akarod. Tavaly még talán-talán elhittem volna, hogy ennyire ügyes valaki, de idén ez kivitelezhetetlen. Rá is lehet keresni, írnak róla több helyen is, hogy van ilyen hack. Még ha maga a játék jó lenne, de botrányos milyen ótvar szar az is. Köszönöm, elég volt :R

    LendvaiFeri: ugyanez itt is. Ma totálisan máshogy mozogtak a játékosaim, mint tegnap. Egyszerűen semmit nem lehetett beadni, semmit. Ez mondjuk nem hiszem, hogy a platform hibája, egyszerűen ilyen kontármunka az egész. Mintha odaadták volna az utcabéli építkezésen a munkásoknak, azt csináljanak vele amit akarnak. Ez egy igénytelen szoftver Pentium 2es szerverparkon üzemeltetve.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák