Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • marcess

    senior tag

    Múltheti életem legrosszabb wl-je után (amikor minden meccset lejátszottam) ami silver1 volt most gold 2 lett a vége és még 1 meccs bent is maradt. Ezt a wl-et sokkal jobban éreztem, talán 2 olyan ellenfél volt, aki lejátszott a pályáról, talán ugyanennyit nyomtam én le könnyen. Sok ember 29ből legalább 10 nyomta a team pressinget vagy a constantot ezek e végére el is fogytak, a végén könnyen le lehetett őket futni a végén. Egyre kevesebb az egyszerű csapat valószínűleg ezért is ment jobban mert 1,5 milliót ráköltöttem a csapatra 7 helyen változtattam mert az elején lévő op játékosok a kondogbiák már mostanra kevesek, legalábbis annak érzem őket. A végén csak nem vettem meg Mbappet maradt Mahrez és ment be középső cam-nek és mintha megtáltosodott volna legalább 5 meccset ő döntött el a góljaival. 200 meccs után egy kicsit bánom már, hogy megcsináltam Aubát mert most már lenne coin Ronaldora és hiába hozza a meccsenkénti gól átlagot a vipera, de ez tényleg csak átlag, egy két meccsen megy egy kettőt kihagy úgymond. Szóval arra jutottam, hogy megvárok egy jó árat a csapatomnak, és eladom őket, hogy a TOTY lázban megvegyem majd CR-t.
    Akkor majd errőlváltok erre.

Új hozzászólás Aktív témák