Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • alite

    aktív tag

    7-8 meccs utan engem meggyozott, varom nagyon a megjelenest :)

    Nagyreszt World Class AI ellen mentem, de kiprobaltam csokkentett nehezseggel is az ujdonsagok miatt, ekkor a timed finishing nagyon OP-nak tunt, ugye volt szabad terulet es barhonnan berakja, csak ra kell erezni :D Emiatt picit felek tole, de nem zarkozok el, mert jol/szorosan vedekezve nem hiszem, hogy mindig eroltetni fogja az ember, rizikos lehet.

    Taktika konfiguraciot frankon megcsinaltak, nagyon kenyelmes es adja magat. PES-bol atvett elohelyzetjelzo is jo, igaz picit gyorsabb a jatekmenet mint PES-ben, de meg kell szokni es hasznos lesz. Statisztika plusz pont, illetve szerintem a jatekmenet reszleteiben lehet erteket talalni iden boven. Eloszor ugy tunt mintha ugyanaz lenne mint a 18, de vannak uj mozgasok, befejezesek. 18-ban rengetegszer lattam, hogy ugyanugy szuletik a gol, de iden vittek bele valtozatossagot szerintem, kapus vedes, pattanas stb.. Lehet belekepzelem mar, de nekem pozitiv a demo..

    Ahogy erosodnek a kartyak ez is rohanas lesz majd, mert a 18 sima seasons resze meg mindig franko.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák