Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csokipuding8

    tag

    válasz Yodamest #27024 üzenetére

    Egyik: [link]
    Másik: [link]

    Van még jó pár emberke aki mozgatható - nem nagy kaliberek persze - de ez a kettő így most nagyon összeállt egy ideje. Vidal - Nainggolan erősebb lapján agyaltam még, de többször írták már szeparált véleményen hogy fölösleges. Fernandinho IF, TOTS Ginkelre vissza akarom majd cserélni a linket a két "nemnormálishoz", illetve Mirandát néha kevésnek érzem, és az IF-fel sem érnék el sok javulást úgy érzem. De az olasz részlegbe terveim szerint majd jönnek emberkék nemsokára ugye... :)

    Ikonokon is agyaltam: CB Lothar, Roberto Carlos, Gullit. Ebből Gullitra csak úgy futná ha egy csapattá verbuválnám a kettőt, de az nem az én szokásom, úgyh az felejtős. Carlost már próbáltam a leggyengébbet, kibaszott jó lap, jobb mint Alaba vagy Sandro, de megint beüt a gyogyóm hogy védelembe ilyen értéket tolni pazarlás, főleg ha össz-vissz 1.3 millám van. Akit tuti cserélek az Allan lesz... jó jó, de nekem oda is olyan ember kell, aki tud lőni. Na ő néha meglep akkorákat ereszt a lasztiba, de ez fehér holló effekt. Szóval oda bőven lehetne fejleszteni. Regélek ma... :) Jah igen, a Lozanos csapat ugye csak miattuk kezd ezzel a felállással, ami nem rossz am, de meccs elején, vagy amikor eszembe jut, váltás 4321-re :D

Új hozzászólás Aktív témák