Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Edgar2621

    őstag

    válasz MdewC #11852 üzenetére

    MdewC: És mire jutottatok, mi volt a vélemények összege?😀 Kicsit zavaros a megfogalmazás, de gondolom érted mire vagyok kiváncsi.

    WL: 15 meccset tudtam lejátszani ma, többet már sajnos nem is tudok a hétvégén. 10/5 az arányom, ebből 2 abszolút jogos vereség, egy ki-ki meccs volt, a másik kettő viszont tipikus Fut17. Mindkettőn lőttem 20 körül kapura és mindkettőn 3-4 kapufám volt az op hosszúra lövéssel, ami nem kell mondanom hogy máskor gól. A labdabirtoklás a meccseimen 70-30 körül van a javamra 1-2 kivételtől eltekintve, de ez általában nem meddő, nem hátul passzolgatok(persze néha azt is, ha kell). Viszont még mindig undorítónak találom, hogy tisztelet a kivételnek de a PTB a nyerő. Hihetetlen, hogy emberek tudnak így játszani. Értem én, hogy tolja őket a gép, mert rohannak és vagy lesz helyzet belőle vagy nem, de én akkor sem játszanék így, ha meccset nem nyernék. Sajnos az idei Fut még támogatja is ezt a felállást. Na mindegy, lelke rajta mindenkinek, hogy élvezni is akarja-e a játékot, vagy csak nyerni(esetleg). Látom több embernek is jól megy, nyomjátok srácok, veletek vagyok és gratulálok az eddigiekhez.

    Más: kinyitottam a pakkjaimat, értékes csomagok voltak (300 körül értek)ÉÉÉÉÉÉS.......dobpergés😀 Nem volt bennük kék. Viszont volt Sokratis, IF Yedder és másra nem emlékszem szóval nem volt nagy durranás, majd talán jövőre ha játszok még.

    XO: Gollami26

Új hozzászólás Aktív témák