Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _adaml21_

    őstag

    Na, lejátszottam 8 Online Div meccset, 6-0-2 stattal. Ami érdekes, hogy 3x is rage quiteltek ellenem, 16-ban összesen talán 5x nemtomhányszáz meccs alatt. Ja, és megvolt az első coincsalóm is, ilyenkor különösen érzékenyen érint, mikor minden játékos szerződése egyszerre akar elfogyni, a kasszában meg 300 coin van.

    4-5-1(2) felállással csináltam két csapatot, még sosem játszottam ebben a formációban, de Rype 16-os irománya alapján megfogadtam, hogy a 17-et ezzel kezdem; és milyen jól tettem!

    A sokpasszos játékomnak nagyon fekszik a játék, szélen is lehet támadást indítani végre, és a pace úgy van jól, ahogy van. A kapus megmozdulásai néha irreálisak, és itt nem arra gondolok, hogy olyat fog ki, amit nem lehetne, csak hülyén néz ki.

    A grafika, hááát.... Ha mindenféle előítélet nélkül nézzük, akkor azt mondanám, hogy más, mint eddig, de semmiképp se jobb. Ha úgy nézzük, hogy ez az idei egyik fő fícsör, és agyon vissza be volt harangozva, akkor szerintem kifejezetten szar.

    Ja igen, a két csapat. Egyik, másik.

    Akik jók:
    - Paco Alcacer, egy isten, 6 meccs, 8 gól, rá szerintem még egy Hunter lapot is hajlandó lennék elpazarolni
    - Wass, Trigueros, gólerősek, jól passzolnak, nagyon faják
    - Enzo és Saul király mélységi osztogatók
    - Mind a négy középső védő, de különösen a Mangala-Kolo páros
    - Rodrigo szélvészgyors, és 4*skill

    U.i.: Holnap k*rva szar lesz felkelni :DDD

Új hozzászólás Aktív témák