Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TommyGun

    őstag

    válasz petya1985 #2065 üzenetére

    Nem hiszem, de ez amúgy se jó játékra ennyi erővel billel is tolhatod, a joynak a lényege az analóg karok megléte, nem feltétlenül az hogy most rohadt kényelmes, bár azok amúgy...Logi F310 F510 v. Xbox360, ebből van USBs is. (szerintem a sport játékok csak az analóg karos joyokat támogatják, xinputos joyokat, az pedig ha jól tudom szabvány méghozzá két analóg joyt követel meg, sőt szerintem a lgtöbb joyra is elkészített gém döntő többséggel csak ezt támogatják, főleg hogy a legtöbb gém manapság portolva van konzolra, vagy odavissza konzol-pc között, oda meg nem tudsz ilyeneket venni, ami neked van az vmi szimulátoros vmihez volt jó a múlt évezredben...ezek ilyen kihalt cumók nekem is van pár a polcon régről botkormány meg miegymás, hekkeléssel lehet mennek de szopni fogsz vele...)

    [ Szerkesztve ]

    "Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

Új hozzászólás Aktív témák