Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • olivera88

    veterán

    válasz Pist@bácsi #3121 üzenetére

    Egyetértek. Amúgy lesz konkurencia nem sokára, a Cattle & Crops [link] , ha nem hallottál még volna róla esetleg. Kíváncsi vagyok vajon mi sül ki belőle majd. :U

    FrezeR Van benne valami. :o

    [ Szerkesztve ]

    LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

  • n0tr3adY81

    aktív tag

    válasz Pist@bácsi #3121 üzenetére

    Ők elkészítették az alapot, ami valóban remekül moddolható. DE! És itt jön a feketeleves.

    A saját ötletes fiók.

    Miért az a tendencia, hogy az előző részhez megjelent modok csak a következő részben "debütálnak" alap feature-ként?

    Élből elő tudnék húzni jópár dolgot, amit működőképes UPK-val saját magamnak megcsináltam CSAK az állattartás részhez, és egy modként se jelent meg sehol, senkinél...

    FSH Modding mapot ketten csináljuk június óta. Átlag napi 4-6 órát lehet rá számolni / kopf. Közel a vége, lehet egy átlagot vonni, hogy mennyi idő alatt készült el.

    Készítettem egy hátsó farvilla modellt (cca. 5-6 óra hossz), koszolódó AO (Ambient Occusion) textúra elkészítése renderrel két óra, "ingame" .xml megírása 1 óra.

    És ezek csak a modellek, mapok. Egy multiképes .lua script elkészítése hatványozottan több időt vesz igénybe (gondolok itt akár egy forst modra pl..)

    Ami bekerül a következő kiadásba és más pénzt keres vele. Holott közösségi jószándék-projekten alapult az egész. Nekem ez piszkálja a csőröm.

    ** Nem kerestem erre vonatkozóan EULA-t v. bármilyen license-t, de arra mindenképp kíváncsi lennék, hogy milyen precedens értékű ítélet születne ezek fényében egy bírósági tárgyaláson. Remélem érted mire gondolok. **

    Abban természetesen igazad van, hogy konkurencia nélkül nehéz. Mindaddig ez fog is működni, amíg lesz egy BM-Modding, vagy egy Marhu aki készít értelmes scripteket a játékhoz. De csak addig.

    Asrock Gaming Z370 K6, i7 8700k, MSI RTX 2070 8GB, 4x8 DDR4 3000 CL15, ASRock H87 Fatal1ty Performance , i7 4770, MSI GTX1060 Gaming, 4x4GB Corsair Vengeance LP, Nanoxia Deep Silence 6 Anthracit

  • jani04

    aktív tag

    válasz Pist@bácsi #3121 üzenetére

    Szerintem nagyon nem is lehet védeni őket.Toltam a 11-et is a 13 kimaradt de szinte ugyanazon a szinten van alapokat tekintve a 15 mint a 11.
    A mód lopkodásuk meg köztudott dolog már rég régóta.
    Én is kiakadnék a móderek helyében ha az én munkámból keresne más pénzt.
    Nem lenne jó néhány mód készítő aki felülmúlja azt amit a Giants kiad már rég ment volna a játék a kukába.

Új hozzászólás Aktív témák