Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AuraSync

    őstag

    LOGOUT blog (1)

    Több videót is néztem hogyan kell Indrustial Curcuitboard-ot gyűjteni és láttam a csávó inventory-át hogy tele van Alpha állatokkal.
    Több órán keresztül vadásztam mindenféle dögre a piros óriáskrokodilt is kinyírtam de nekem egyetlen egy Alpha állat sem jelent meg sehol sem pedig a vadász spot-oknál vagyok.
    Én nem értem ezt másnak szinte kifogyhatatlan készlete van nekem meg egy Alpha sem jelenik meg...
    Azért ez megint csak a játék sara valamilyen szinten, hogy egy ilyen hülyeséggel húzza az időt.
    Sima krokodil húsból már vagy 20 volt nálam... :W

    A régi FC-okba ez azért nem volt ilyen szinten nehéz.
    Igazából nem is nehéz inkább f.s a spawn, farmolni kell lassan már ebben is mint egy MMO-ban. Ha farmolni akarok MMO-ban akkor azzal játszok nem FC-al.

    Jaj Istenem miért kell minden jó játékot elbarmolni valami idiótasággal? :O
    Ki a fenének volt ez a béna ötlete? Játszott egyáltalán a játékkal? :F

    Na ilyenkor sírom vissza a PC-t ahol egy gomb nyomás volt a trainer-ben az ilyen dolog aztán többet nem kellett vele foglalkozni.

    És akkor természetesen ebből az alkotó elemből nem is kapunk szinte máshol csak néha néha elszórta erre-arra.

    Így is van annyi küldetés mint a sár miért kellett még beletenni ezt az időhúzó hülyeséget is?
    Spawn rendszer egy Far Cry-ban... hát marha jó. Farmolni kell benne... gyerekek...

    S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

Új hozzászólás Aktív témák