Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • marcus.fenix

    aktív tag

    Na emberek... 16%-nál tartok, úgy hogy az összes mellékküldetést is csinálom eddig, és a főküldetéseket is a bonyolultabb "buddy" módra csinálom... jó meg minden, de rohadtul kezdem unni... lesz ebben még valami, vagy csak szép grafika, minden ellenőrzőponton ihajcsuhaj, meg robbantsd fel ezt- meg öld meg azt?

    Mert már ötször robbantottam föl ugyanazt a konvojt, 4szer lőttem fejbe különböző helyeken ugyanazt az öltönyös faszt, és legalább 15000 támadó pick-upos niggert lőttem le, és kezdem úgy érezni, hogy ebből éppen elég...

    Ráadásul, csoda lenne, ha nem kéne az egész térképet átszelni, mert egy küldetés épp nem messze lenne tőled... a kurva arms dealer mindíg a világ másik végére adja a küldetést, és mindenki más is, és amíg odajutok, az kurva unalmas lenne még akkor is ha ötméterenként nem akarna valaki lelőni, és lehetne haladni....

    [ Szerkesztve ]

    Az összes rap-et hallgató kemény csávónak küldöm e dalt: http://www.youtube.com/watch?v=5PsnxDQvQpw - és remélem tudnak angolul, különben azt hinnék kedveskedek...

Új hozzászólás Aktív témák