Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • breezer88

    tag

    válasz dh66e #1674 üzenetére

    Igen-igen, pont erről lenne szó. Úgy oldanám meg a kábeleket, hogy egyfelől azért nem borzasztó nagy távról van szó, más felől a kábeleknek csak olyan mozgást kell végezniük mint amit a képen berajzoltam a tv állványnak, mert magát a TV-t egy ilyen elforgatható tartóra szeretném tenni, vagy az egész állványt megcsináltatom asztalossal és hátha ő elve meg tudja csinálni elforgathatóra a bútordarab tetejét.

    A tv kábel elég hosszú és rá van dugva egy upc boxra, maga a box pedig csatlakoztatva van a tv-hez és az álványon helyezném el. Kéne egy koax meg két 220-as vezeték ( 1box 1tv ) aminek el kell érnie a megfelelő helyekig. Ez szerintem hosszabítóval nem megoldhatatlan a koax pedig remélem elég hosszúra lett hagyva, ha nem, akkor az is meghosszabítható.

    Ami kicsit szerencsétlen talán, hogy a koax kábel kiállása a kanapé mögötti falrészen van, legalábbis amit eddig használtam. De van egy az ágy mögötti falrészen is, csak az egyelőre tutira nem lenne elég hosszú.

    Tv alátétnek valami ilyenre gondoltam: https://www.emag.hu/tv-tarto-forgathato-17-87-tv-tarto-forgathato/pd/D3VHHYBBM/#product-gallery

    vagy: http://www.netdepo.hu/konzol-fali-tarto-keszulek-allvany/tv-fali-tarto-allvany/meliconi-rotobase-elite-l-forgathato-tv-alatet

    Így okésnak tűnik a dolgok? Esetleg erre az elképzelésre valami tipp, ötlet vagy konkrét állvány javaslat? vagy jobb lenne csináltatni? állvány méreteire vonatkozóan is kérnénk tippet, főleg szélesség/hosszúság érdekelne, hogy mi lenne az optimális a tv méretének arányában

    szerk: tényleg, ami felmerült bennem probléma csak az, hogy attól, hogy a tv-t elforgatom a upc box/ konzol / stb. érzékelője még nem fog felém nézni sajnos... még ha csak az ágyból legfeljebb tvzni akarok minden egyebet a kanapéről csinálnék, akkor is minimum fordítgatni kéne a upc boxot különben - gondolom - nem érzékelné a tvirányítót, de ez csak feltételezés persze..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák