Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kobe

    veterán

    válasz eami #1305 üzenetére

    Tudtommal ha chippel fizeted, akkor azonnal a zarolas a szamlan is, paypassnal nem, erre probaltam utalni.

    Nekem a legnagyobb problemam az, hogy a paypass miatt a szamlaegyenlegem gyakorlatilag szet van cseszve, soha nem stimmel, nincs egy felulet ahova belepek es azt mondom, hogy na akkor adott pillanatban valoban _pontosan_ ennyi szabadon felhasznalhato penzem van, mert benne van a pakliban, hogy fel ora mulva mondjuk 20-30K val kevesebb lesz rajta.

    Mivel nagyon sokat hasznalom a kartyam, illetve penzugyek teren rendszereto ember vagyok, (havonta minimum 80-100 alkalom) ezert mindig manualisan visszaellenorizgetni, hogy ezek az a 3-5 nappal kesobb levont tetelek mind jogosak-e, nincs veletlenul dupla terheles, stb, nagyon idoigenyesek es macerasak.

    Az sms es kartyahasznalati ertesitoket ertem, csak eppen 0 haszna van - mert en az online egyenleget nem teszi helyre, nekem pedig ez lenne a legelso.
    Nekem egy olyan megoldas kellene, ami pl minden kartyamuvelrtre azonnal legalabb zarolast csinal, viszont megmarad az erinteses fizetes kenyelme.
    Csak abban nem vagyok biztos ezt bankja valogatja, vsgy allitja be mitol fugg mi megy online vagy offline autorizacioval.
    Eddig a gyakorlatban nem okozott tul sok gondot, mert par szaz ftos tetelek, pl kv szendvics ilyesmik mentek igy offline, az utobbi idoben viszont mar sok 5-10, 10+ ezer forintos tranzakcioba belefutottam emiatt.... Amiben mar latok azert kockazatot visszaelesre

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák