Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • morfondőr

    őstag

    válasz gejala #126142 üzenetére

    Azt nem vitatom, hogy tovább fejlesztették! Én végig játszottam eddig mindegyik Far Cry-t, volt, amelyiket többször is. Az 5. részt viszont olyan szinten meguntam, hogy nem bírok a végére érni. Folyamatosan az az érzésem volt, hogy ezt már láttam 100x. Lehet hogy az én ízlésem változott, de ez van. Ubi-tól pl. most is nyúzom az AC Odyssey-t ami nagyon tetszik, és az Origins is tetszett. Wildlands-ben is van kb. 70 órám (mondjuk az is unalmas lett a végére), szóval nem az ubi-féle open world-től lett herótom. Talán a néma főhős, ami a leginkább idegesít, nem tudok így bele merülni a sztoriba. De akkor kiegészítem azzal, hogy ez saját vélemény, amit azért már láttam párszor leírva mástól is.

    Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

  • gyimger

    őstag

    válasz gejala #126142 üzenetére

    Én is imádom magát a lövöldözést, jó élmény és végre(!) pisztolyból is elég egy-két lövés és kifekszenek a népek, jó érzés kis magnummal megszórni őket. DE tegnap azt vettem észre, hogy nem hajt előre semmi, ugye írtam, hogy nincs egy küldetésszál, ami mentén haladnék és ismerném meg a terepet és a karaktereket (mint eddig), hanem csak felfedezgetsz és lövöldözöl. B@SSZA MEG, Fallout 4, tudtam, hogy emlékeztet valamire ez a játék. Megboldogult Falloutra emlékeztet, Isten nyugosztalja. Mész, lősz, de csak elvétve találsz sztorit. Elő kellene venni a harmadik részt. Mindkettőből. :D

    "The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

Új hozzászólás Aktív témák