Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    veterán

    válasz Cheesus #62977 üzenetére

    Annó nem játszottam végig, ez az írás tartalmazhat spoilereket, úgyhogy óvatosan olvasd.

    De talán ennyi elég: " egy orvos felfedez valamit, ami elviekben meg fogja változtatni a jövőt, hazafelé menet azonban autóbalesetet szenved, és a következő pillanatban már az első pályán találjuk magunkat – egy elmegyógyintézetben, betegek közt, bekötött fejjel, amnéziásan. Eleinte minden nagyon kusza, így azt sem tudjuk, kit alakítunk és mit tettünk, amiért diliházban senyvedünk. A Sanitarium már az első pillanattól kezdve eléggé hatásosan mossa össze a képzeletet a valósággal, így önmagunk és múltunk folyamatos megismerése során hol a való világban, hol fantasztikus dimenziókban boldogulva kell a kérdésekre válaszokat találnunk – ráadásul komolyan el kell gondolkodnunk azon is, vajon a félelmetes világok elmeállapotunk torz rémszüleményei-e, vagy csupán az erős idegnyugtatók átmeneti mellékhatásai."

    Amikor sok-sok éve találkoztam a játékkal, szinte 0 angol tudással nem sokat értettem, és a magyarosításról sem tudtam. Ezért hagytam abba.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák