Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • morfondőr

    őstag

    válasz NyMRooD #109172 üzenetére

    Azt mindenki elfelejti, hogy ez bolhapiac! Bárhol átverhetik az embert, mindenki találkozott már olyan sztorival, hogy az ájfónos dobozban egy darab fa volt, és hasonlók! Nem azért fizetsz, hogy jó kódot kapjál, hanem azért, hogy ha rossz kódot kapsz, akkor visszakapod az árát. A postán is fizetsz értékbiztosítást, ha elveszik a csomagod, akkor megtérítik. Ha nem fizetsz és úgy keverik el, akkor meg megszívtad. Mindenki el tudja dönteni, hogy milyen kockázatokat vállal, fizet-e a biztonságért, vagy bevállalja, hogy lesz, ami lesz. Én úgy vagyok vele, hogy ha az összes játékot, amit kulcsboltból vettem, hivatalos forrásból szereztem volna be, akkor egy 30k-val biztos többet fizettem volna már összesen. Ha bebuknék most egy 4-5k-s játékot, még mindig beljebb vagyok. Ennek ellenére ha hivatalos boltban hasonló árban van, vagy csak kicsit drágább, akkor azt választom, de ha kulcsboltban fele annyi, akkor én sem vagyok a pénztárcám ellensége!
    A hangsúly azon van, hogy mindenki saját felelősségére vásároljon! Felesleges máglyán elégetni azt, aki kulcsboltból vásárol és a kulcsboltot sem kell az egekbe magasztalni!

    Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

Új hozzászólás Aktív témák