Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NTX

    tag

    válasz Peak #22681 üzenetére

    Vagyis minden szaklap hazudik, ahol hirdetések vannak? Ugyanez van pld az auto motor újságokban, stb., azok is hazudnak ha tesztelnek bármit mert a gyártó hirdet náluk? Ha igaz lenne amit írsz, mivel ez nemcsak itthon van hanem gyakorlatilag szinte az egész világon forgalmaznak ezek a cégek, akkor már régen a fogyasztóvédelmi meg egyéb perek lennének belőle. Hallottál egyről is? Pld. Nordost BH hdmi kábel közel 100 ezer ft, ami szerinted ugyanolyan, mint a 200 forintos. Akkor miért léteznek ilyen kábelek? Miért eltérő az anyagszerkezet, az árnyékolás, gyártástechnológia? Hangsúlyozom nekem nincs ilyen drága kábelem és nincs semmilyen üzleti érdekeltségem sincs sem ezekben! Fordítva ülsz a lovon, ti beszéltek hülyeségeket és ti tévesztitek meg az esetleg idetévedő kezdőket, akik tájékozódi akarnak a témában! Nálatok dívik az, néhány kivétellel, hogy ki se próbálom, mert csak 0 éa 1 és nem lehet más! Én többször hangsúlyoztam, hogy ez nem hit kérdése, mindenkinek azt tudom mondani, mint Csekknek, hogy menjen el egy szaküzletbe és kérjen egy demót, vagy vigyen haza letét ellenében eltérő árkategóriájú kábeleket és próbálja ki! Van aknek beválik van akinek nem, de azt óriási ostobaság kijelenteni, hogy nem lehetséges, mert akkor üzletileg már régen megbukott volna a világon és létezni kb 10 féle hdmi kábel a többszáz fajta helyett.

Új hozzászólás Aktív témák