Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsiz

    őstag

    válasz zsiz #1107 üzenetére

    Egy hét alatt annyi történt, hogy ma kaptam választ az ügyfélkapun, hogy hiányos a beadványom.. Adjam meg a lakcímem, oké, bár nem feltétlen releváns, de legyen. A vállalkozás cégszerű nevét, mert abból, hogy Emag és Extreme Digital, nem derül ki, hogy kiről van szó... Adjam meg a székhelyüket, oké, még az is kideríthető. Okirattal igazoljam, hogy mikor vettem át a csomagot, a vételárat és a vételár kifizetését.. Nyilván semmit nem kaptam róla, még aláírni se kellett, lecsippantottam a bankkártyát és kész. De ha kaptam volna is, minek őrizgetném? (Tudom, az ilyen esetekre.. :D ) Termék visszaküldését szintén okirattal igazoljam, hát vagy kaptam papírt róla, vagy nem, nem emlékszem. De, hogy ha kaptam is, az nincs meg, ebben viszont biztos vagyok :D Oké, az utolsó mondat az, hogy ha ezeket nem mutatom be 15 napon belül, akkor dönthetnek a rendelkezésre álló infók alapján (küldtem mindenféle screenshot-ot, tulajdonképpen majdnem minden rajtuk van, amit kérnek), vagy megszüntetik az eljárást. Nem véletlenül utálok ilyen hivatalos ügyeekt intézni...
    Mondanom sem kell, hogy az edigital részéről még ennyi előrelépés se történt. Pozitívum, hogy ma felhívtam újra az ügyfélszolgálatot, egy kellemes hangú és végtelenül kedves hölggyel beszéltem. Aki ugyan konkrétan segíteni nem tudott, de mondta, hogy látja hogy foglalkoznak a dologgal. Nem is tudom, hányszor elnézést kért tőlem, mintha ő bármiről is tehetne. Mindezt este 6 óra körül, amikor már gondolom nem egy-két idióta ügyfél hívásán volt túl :D

    Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

Új hozzászólás Aktív témák