Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    válasz Patice #5624 üzenetére

    El kellene akkor dönteni, hogy rá akartok-e erőltetni mindenkire egy kötelező közös forrást és lehet próbálkozni "objektív" rangsorolással (nem fog így sem menni, ahogy említettem), vagy rábízzátok a résztvevőkre, hogy saját forrással, saját szubjektív ítéletet alkossanak az ott jelen lévő cuccokról. Az utóbbi működött az eddigi találkozók során, ráadásul az az a megoldás, ami biztosan értelmezhető és szórakoztató a jelenlévőknek.

    Ha én lennék a helyetekben, legalábbis meghagynám a választási lehetőséget, nem erőltetném túlzottan a kötelező közös forrást.

    Amúgy a Spotify megbízhatóan egységes(en rossz), mint zeneforrás. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

  • emiki6

    veterán

    válasz Patice #5624 üzenetére

    Őszintén szólva, szerintem kicsit túlgondoljátok a dolgot. Én biztos belezavarodnék ebbe a bonyolultságba, főleg, hogy csak egy nap áll rendelkezésre, nincs elég idő mindent "objektíven" meghallgatni, néhány dologra meg nem biztos, hogy érdemes bonyolult hálózatokat felhúzni egy tanterembe. :D

    Én a "keep it simple" vonalt támogatom. A lejatszók és usb-k különbségei lesznek a legkisebbek abban a zsúfolt nyüzsgésben.

    Laptopok, pendriveok, okostelók, tabletek, mobilnet és korlátozottan wifi. Ezekkel elégséges módon meg lehet oldani szerintem. Különben is, az egész hifi csak illúzió. :D

    De ez csak az én meglátásom. :R

    [ Szerkesztve ]

    Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

Új hozzászólás Aktív témák