Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • abéla

    senior tag

    válasz [HUN]NIMROD #48017 üzenetére

    Ohhó, én még nagyon az elején járok, engiket hajtom és igaz összelövöldöztem 700-800m-t (kicsit meg is untam :D ), meg bányászok, kereskedek, szóval jól elvagyok vele, de nem hajtom a grindet ...ezért is van már 500 órám benne és még nem tartok "sehol" ;)
    Most a jó öreg Anacondával tolom, killes buildben(persze bányász-builddel is fut, ha kell):
    hullok rogyásig + shield booster(4x), chaff(3x), point def;
    gimball beam laser (4 + 3), gimball frag cannon(3 + 3), seeker missile(2+2 + 1+1)
    fire1: laserek + s. missile(ez így nagyon ok, mert lehet szabályozni mikor lövöm el a rakettát, mert mielőtt befogja és launch, unlock/lock és kezdi előlről, pl közleről így nem lövi el a saját lézerem a rakétám)
    fire2: frag cannon(közelről tunkolom)
    lasereknek(lent mindkettő) gyak nincs utánkövetése, fr.cannonak viszont akad, ezért az jó a felső helyekre, így a két pár jól kiegyenlíti egymást(nem kell rángatni a hajó orrát),
    s.missile meg jó kis dmg-gel adja a ráadást (nem beszélve, hogy az egyes slotban alul, kb semmi sem igazán jó, oldalsó 2esekben meg max frag cannon, mert a többi borítja powerdraint és/vagy heat/powerlimitet.

    Szóval látod, ott vagyok, mint más 5-6 éve :)) .

    Most viszont bajban vagyok, mert Odysseyben megint újra nyomatnom kell :DDD .

    De legalább most már nem esek neki majd a wing-es bounty küldiknek, főleg nem egy no-engi Krait-tel :) (bakker mit nem anyáztam, amíg lenyomtam azzal azt a pár deadly 40-50-es küldit, mire rájöttem, hogy a nem wing bountyknál kb felvonulnak a levadászandóak külön-külön, nem esik neked 7-8 brutál enemi), no meg már látom bányászatnál is, mi és hogyan megy.

    Persze lehet legacy Horizons-hoz képest változott ez-az, de legalább lesz +kihívás.

    Thargoidok meg még hol vannak? ...hát én nem is hiszek bennük :DDD

    hootka!

Új hozzászólás Aktív témák