Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz baphomet #26227 üzenetére

    Essünk túl a szokásos mantrán, nincs bennem indulat, nem hisztizek és nem toporzékolok, nem habzik a szám(na jó, kicsit durcis vagyok, de ez azért van, mert elfogyott a meggyes süti) :((( , együtt tudok élni a dologgal, csak sztem ez az egész "átprintelt" hajó téma egyszerűen képtelenség, és nem illik a játékba, sosem szerettem az arcade stílust.
    -
    "Túl ne told, Bélám! ;) Hajót szállítani csak üresen lehet majd, hiszen bespajzolni is csak üresen lehet."
    -
    Először is, ezt a Bélát kikérem magamnak, maradjunk az Edénél, ha kérhetném! ;) Másodszor is természetesen tisztában vagyok a dologgal, csak annak képtelenségére próbáltam rámutatni: Komplett hajót sértetlenül minden további nélkül azonnal akár az üveghegyen is túlra is(ahol ugye a kurta farkú malacka is túr), de ugyanazt a hajót ledarálva és bezacskózva(mint scarp) azt meg már hurcibáljam inkább csak egy nyűves T9-el. Szegény kurta farkú malackának továbbra sem küldhetünk egy falat animal meat-et sem, és az ő remek minőségű biowaste-je is ott büdösödik rá a szerencsétlenre. :D
    -
    "nem veszed észre azokat az előnyöket, amit a multi/közösségi játékmenetnek adhat. Pl.: többen lesznek a CG-knél"
    -
    Na aki néhány száz Ly miatt nem megy el egy több napos, vagy egy hetes CG-be, az csak maradjon is otthon, és inkább takarítsa ki a hangárt(sokadjára mondom, egy 5-ös FSD bármilyen hajót gond nélkül odatol bárhová a bubin belülre, a CG-ket meg viszonylag ritkán rendezik a 0:93:42.000 szektorban)
    -
    " ha openben valaki belémköt kereskedés közben, instant transferrel a respawn után rögvest átülök a T9-ből egy FDL-be, és jó eséllyel még ott találom a fickót, hogy móresre taníthassam"
    -
    (mondjuk ha T9-ben ülsz, akkor meg is érdemled :D )
    Amúgy ez tényleg remek lehetőség, és akkor el is érkeztünk a varázsbabtól az "üssed, üssed, botocskám"-ig, Esetleg még a "terülj, terülj asztalkám" jöhet szóba, ahol ugye mindig épp az kerül az asztalra, ami aktuálisan a legjobb. Bepakolásnál Cutter, kidokknál sidi, menet közben Asp, ha kiszednek Corvette, bedokknál megint sidi, kipakolásnál megint Cutter. Egyre jobban tetszik. :)
    Már csak arra vagyok kíváncsi, mikor jön elő Manócska, Moha meg Páfrány, esetleg a kisvakond(bár ide mégis a varázsceruza illene a legjobban) :)

    [ Szerkesztve ]

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák