Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • e00dgy

    aktív tag

    válasz ats123 #18593 üzenetére

    Szerény véleméyem ha számít, megosztanám veled.
    HOTAS-X -em van, régóta, durván használom, harc, PVP. Tehát mondhatni tapasztalat van.
    Sikeresen próbálhattam X55 Rhino -t, de kb. az volt a véleményem első perctől fogva, meg hosszasabb játék után is, hogy nem jó az X55 Rhino.

    Miért?

    1., Szerintem ha csak nincs góliát kezed, akkor nem áll kézre a stick része mivel, aki próbálta és kicsit az átlagosnál nagyon tenyérrel rendekezett (rtitusz) ős is nagyon magasnak érezte.
    2., A gázkar annyira tele van zsúfolva mindennel és még a talpi része kapcsolókkal, hogy akarva akaratlanul is beleért az ujjam olyan gombba amibe nem igazán szerettem volna. Slient running PVP-ben full shield -el. :)
    Igaz jó a sok gomb, de annyira szerencsétlen az elhelyezésük, hogy nem igazán kényelmes, se nem praktikus.

    Véleményem szerint.

    3., Mivel az ára szerintem egyáltalán nem tükröt semmit amit 70 ezer forintért várnék, egy X52 (Pro) simán jobb vétel lehet, illetve nem tudom mit takar a "kezdő hotas-omat" ?

    Csak a zseni és az idióta töri át az emberek által teremtett korlátokat. Soha nem használtam reklám blokkolót... :) ;)

Új hozzászólás Aktív témák