Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz #97544192 #8237 üzenetére

    Ezzel többen is voltak már így. :DDD
    Hát gondolj bele, hol voltak a 2 magos procik 2006-ban, főleg elterjedtség tekintetében. A HD4870-tesztjeimben valahol van grafikonon maghasználat, de nem kell aggódnod emiatt szerintem. Az i7 egy 5870-et is kihajt alap órajelen (még egy E8400 is), ha olyan magas graf. összetettséget használsz, amit az Oblivionban lehet. Kérdéses persze a kényszerített mód, mert némelyik nV karin nem megy (8800GT-n tutira). Azaz HDR fényeffektek AA és AF mellett, anélkül cseszheted a játék szépségét, bár még így is, hiszen az nV kártyák nem tudnak Edge-Detect élsimítást, amely majdhogynem tökéletes. Anno én éppen az élsimítási megoldások miatt váltottam át ATI-ra. Aztán akkor beszólok valakinek, hogy vazze, 4X AA-s képeket linkel, mire közli, hogy az bizony 8X, csak nV kártyán (és persze Box). :DDD
    1 magot terhelt fullban, thread-opciók bekapcsolásával olykor 30%-ot is elvitt a 2. magból. Azt most nem tudom, XP-n vagy W7-en csinálta, de a másikon ennyi sem volt. Azt kéne kipróbálni valakinek, hogy SLI esetén feljebb megy-e a CPU kihasználtsága, de nem hiszem, mert a jóval újabb, de ue. engine-re épülő FO3 is kvázi csak 1 maggal döcögött. CF-t próbáltam, de attól lassabb lett a grafika. :W
    Na mindegy, ha minden nyalánkságot beállítottál (driver-beállítás, QTP3, BC, IW NE, és persze ini-modok), amit a cikkemben leírtam, majd linkelj képeket, aztán minősítjük. :D :R

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák