Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz GypsFulvus2 #7657 üzenetére

    Hát én meg nem szeretem, ha eleve kudarcra vagyok ítélve. Az életben is meg kell találnia az embernek az ellenségek gyenge pontját, vagy ha gyenge, akkor megkeresnie az ellenségek ellenségeit. Nem akarom, hogy könnyebb legyen a harc, mert sztem az végképp irreális, hogy csak én fejlődöm, más meg semmit. Persze "gyerekeknek" bizonyára sikerélmény ez a feltápolás, de én ennél igényesebb vagyok.
    Ráadásul a legtöbb szerepjátéknál még akkor is erősebb lesz az ellenség, ha én már felmaximalizáltam magam, ilyen pl. a FO3 is, vagy a többi "klasszikus" játékmenetű RPG.
    Sith-eket miért ne lehetne ügyességgel és ésszel legyőzni? Mellesleg mindegyiket a másik segítségével gyengítettem le, szóval nem hülye a játék. :P

    Pitterix: Biztosan a határon mentél.

    Kareszovics: Nekem valahogy semmi problémám a grafikával honosítások után sem... :U

    A képet illetően: nem volt netem 2 hétig, de Jorus helyettesített, mint látom... :P :D

    hoffman_: A Witcher, az amúgy szar. :( Hangulata még lenne, a grafika sem ronda, de a játékélmény hazavágja az egészet. Én a barlangban, a csapkodó mérges növényeknél hagytam a francba.

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák