Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SystemRoot

    őstag

    válasz Jorus #2348 üzenetére

    Íj. Más távolsági nincs. Spellekre nem vonatkozik sajna a bónusz.
    Amúgy sajna magas szinten már egyáltalán nem lesz elég a sneak attack. Sajna az ellenfelek legtöbbjének az élete szinte a végtelenségig nő veled együtt. Míg a sebzés az limitálódik majd. Nemtom te milyen szinte vagy bladeben, de pl Umbra max sebzése (125ös életen) az 33. Ez brutálisan sok kicsi szinten. (mondjuk 20ig) De 40 fölött már igencsak kell vele suhingatni. Én imádok íjazgatni, de ha valakit igazán meg akarok ölni akkor ilyen szinten kénytelen vagyok a leghatásosabb dolgot használni és az a spell stacking. Rálősz valkire egy Magic+Fire+Frost+Shock Weakness 100%-ot (vagy kettő uilyen spellt) és utána Amilyen erős spellt csak tudsz. Mivel én magetípusú ember vagyok ezért alapból 400 a mannám (200 az intelligence miatt, 100 a birthsign(apprentice), és 100 a racial bonus). Általában viselek plusz manás cumókat így ki szokott férni általában egy 450-550es damage(master szinten persze). Ez ugye duplázódik, vagy háromszorozódik. Ezzel általában meghalnak a népek. De a vicc az hogy gyakran kell is ekkora damage, mert néha találkozok egy Goblin Warlordal és behugyozok olyan erős. Nem vicc. Umbrával fél óráig kell csapkodni, iszonyat idegesítő...

    #2344 Katt: lesem az oldalad.

    Üdv: SystemRoot

    [ Szerkesztve ]

    Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

  • SystemRoot

    őstag

    válasz Jorus #2348 üzenetére

    Hopp, találtam neked valamit:

    "Fixed the "sitting bug"; after the completion of the Knights of the Nine questline, the player will no longer freeze in place when sitting down or sit in midair away from the chair/bench "

    [link]

    Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

Új hozzászólás Aktív témák