Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bendőke

    tag

    Srácok! Nálatok mennyire gyakori, hogy a kiirtott ellenfél tárgyai elsüllyednek a földben? Már régebben fennakadtam azon, hogy a licheknél sokszor nem találom meg a varázsbotot, holott előtte láttam a kezében. Legutoljára a szemem előtt süllyedt be a földbe, így megoldódott ez a rejtély is, viszont jött a következő: Hogy a francba tud elsüllyedni a földbe? És ha már itt tartunk: Hogy tud átesni az eső a skingradi ház erkélyének a tetején? És a Market Districtben a fedett részek tetején (ahol a sok doboz van)? Ugyanitt, mikor én ugrottam ezekre a tetőkre, én is átestem rajtuk. Mondjuk ez utóbbiakra nyilván egyszerű válasz adható: elfelejtették a fizikájukba beprogramozni, hogy szilárd felszínűek, nem eshetnek át rajtuk a tárgyak, és annyira lényegtelen a hiba, hogy nem javították ki. Ez utóbbi hibák, ha jobban belegondolok, a játékélményt nem rontják, csak a tökéletesség érzését csökkentik, viszont a földön általában elég jól működik a fizika, kipróbáltam, mikor én állok ugyanoda, nem süllyedek el. Azt nem akartam kipróbálni, ha mondjuk eldobom a kedvenc íjamat, az elsüllyed-e, mert szükségem van rá, értéktelen, de méretes, jól látható tárgy meg éppen nem volt nálam. Egyébként arra is gondoltam, hogy lehet, hogy ezek olyan tárgyak, amik nem juthatnak a játékos kezébe, pl. Staff of the Lich, aminek valami speciális sebzése van, de az UESP-n nem találtam ilyet...

Új hozzászólás Aktív témák