Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hoffman_

    nagyúr

    válasz katt777 #629 üzenetére

    Fent jobbra? Valamit félremagyaráztam :DDD Van lent a bal alsó sarokban az a pár létfontosságú ikon. Nah azok mellet közvetlen jobbra fog megjelleni,ha aktuális.

    A csíkocskák sehogy nem befolyásolják,azok csak informálnak. De ha Tab-bal behozod az ablakot és rákattintassz a csíkocskákra,akkor bejön egy lap. És ott a csíkocskák felett lesz még 1 sor,teli ikonokkal. Balról jobbra: egy ököl,egy ficere valami körben, egy kard és egy pallos,egy bástya, és valami csillagok/kitüntetések. Sztem ezek szemet fognak szúrni :D Namost az aktuális szintedről a legelső fül tájékoztat. A következő az Attribute-okról(Strength,Intelligence...) és a harmadik fül talán a legfontosabb. Ott vannak hogy hogy állnak a skilljeid. És a legalsó nagy csík mutatja hogy milyen közel van a következő szintlépés.

    Azt javaslom hogy a házakat hagyd a csudába. Egyenlőre. Először érj el egy bizonyos szintet és vakarj össze minnál több zsét. Pénzt a legkönnyebben úgy tudsz szerezni,hogyha elérsz egy bizonyos szintet(asszem a legkönnyeb lvl20 felett),mert onnantól kezdi el még a legutolsó kis senki utonálló is dobálni a Glass és a Daedra cuccokat. Ezekért pedig rengeteg pénzt lehet kapni. De nem is ez a cél. Lényeg hogy minél magasabb szinten vagy,annál többet zsebelhetsz be. Level 20 körül egy barlanggal akár 10-20.000 között is lehet keresni...
    + a másik komoly bevétel: az alkímiázás..... A lényeg hogy gyűjts mindenhonnan mindenféle növényt vagy akármilyen hozzávalót és ezek kotyvaszd össze ezerrel. Aztán mehet a népnek eladásra. Persze minél magasabb szinten vagy,annál jobban keresel ezzel is....

    Én is "jófiú" vagyok és én is lopatok a kalózokkal,szóval sztem nem gond :D

    Viszont a Kilencekkel vigyázz. Ha a végére érsz a quest-eknek akkor meg kell majd küzdened a gonoszok vezérével és az nem könnyű csata. Nem tudom hogy a szintedhez igazítja-e az erejét,de nem vagyok benne biztos hogy igen. És lvl 15-20 körül is elég szép menet....

    [ Szerkesztve ]

    "The time you enjoy wasting is not wasted time."

Új hozzászólás Aktív témák