Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Varlaisaran

    senior tag

    válasz katt777 #12145 üzenetére

    Akartam is írni erről, ez erősen dirty-szerű szaga van. Ez így biztos hogy nem jó. Attól hogy német master alatt készült, nem kell öröklődni a német stringeknek, hacsak nem klónozott valamit vagy újraépített belőle egy adott struktúrát. Talán nincs jelentősége, de én ezt fel nem tenném mielőtt meg nem néztem CSE-vel.
    Egyébként már égtem ugyanez miatt mint a rongy. Niryaweye annak idején eredetileg Nehrim alá épült, valahol az Erothin feletti tengerre egy szigetre. Aztán meggondoltam, és visszaportoltam a static struktúrát Ob alá, ezért is került a Topal Bay-re, nem volt már semmi kedvem a tamriel landmasst buzerálni. Tehát csak a staticokat, abbana reményben hogy ez igy biztonságos. Nehrimes masterfüggőségét azonnal megoldottam, azt hittem minden oké, erre kiderült jöttek vele együtt a német ajtónevek, cellanevek, de még object scriptek is(!). Mindez naná, hogy a premier után jópárszáz letöltés után derült ki. Hogy okozott-e valakinél kárt, nem hiszem, de valami öreg modder észrevette és szóvátette, hát ott azért kínos volt.

    35mm-es kópiákat vásárolok, tartalomtól függetlenül. Christie P35GP-hez rövid objektíveket keresek, 25-40ig.

Új hozzászólás Aktív témák