Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yiggdrasil

    aktív tag

    Sziasztok!

    Belevágnék én is egy ilyen eGPU-projektbe, mivel úgyis laptop-csere előtt állok, és a "gamer" felhozatallal egyáltalán nem vagyok megelégedve (vagy túl nagy vagy túl gagyi a kivitelezés, vagy egy kisebb vagyon), viszont nem tudok három dolgot eldönteni:

    1. Milyen gépet érdemes erre a célra venni? (Láttam, hog yElitbookokat, Thinkpadeket és Latitude-okat emlegettetek, a kérdés az lenne, hogy melyik a legjobb erre a célra?)
    2. Milyen adaptert érdemes venni? (EXP és PE4C a választási lehetőség ahogy láttam a régebbi bejegyzésekből, illetve azok variánsait, mindenesetre hiába olvastam végig az elmúlt 300 hsz-t valahogy eddig még nem sikerült megvilágosodnom, hogy melyik lenne az ideális.)
    3. Milyen videókártyát és tápot érdemes venni, hogy a maximumot hozzam ki a projektből? (Ha jól láttam, akkor NVIDIA GTX 960/970 a plafon? Mondjuk ha felesleges ilyen erőset venni mert nem viszi át a teljesítményét, akkor persze egy szerényebb is jó lesz.)

    Ja igen, gondolom valami nagy teljesítményű táp is kell majd a projekthez, ebben is a segítségeteket kérném. :R
    Esetleg ha van valakinek egy már jól bevált adapter-videókártya összeállítása az is érdekelne :)

Új hozzászólás Aktív témák