Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wikings2

    őstag

    Sziasztok!
    Van egy trust maxtrack egerem (~5500 ft volt 1,5 éve) , és eléggé lehaltak a gombjai, vagy nem tudom.
    Az egér a kezdetek óta olyat produkált, hogy az egér mozgás 5-6 másodpercre leállt plug out muzsikával aztán ezután plug in muzsika és újra működött. 2-3 naponta jelentkezik ez a dolog, van hogy naponta többször is. Gondoltam olyasmire hogy nem kap elég energiát ezért akár a gombok lenyomására se mindig jut el az infó vissza a gép számára, de elég zöldfülű vagyok ehhez a témához szóval kövezzetek meg nyugodtan ha hülyeséget beszélek. Már nem cserélik mert csak 1 év garit kaptam rá (holott a weblapon 3-at írnak), de ha szerintetek kuka a dolog ahogy most kinéz ( néha megy aránylag jól néha 5 kattintásból 1 et érzékel jobb/bal ,és a drag-and-drop kb lehetetlenség), akkor mit ajánlanátok ~10-15 ezres árkategóriában gamer jelzővel? Steelseries tetszett nagyon eleinte, de teszteket olvasva a logitech és razer minőségibb/megbízhatóbb nak tűnt, ezért igazából kibékülök bármivel amit ajánlotok és bevált. Egyedüli elvárás hogy vagy 2 gomb/görgős vagy +2 bal oldali side gomb legyen rajta maximum, dotázom és többre sosem volt igényem, sőt ezt a 2 side gombot se mindig használom, valahogy sosem állt kézre a hüvelyk ujjas gombnyomás azt inkább támasztó/egérnavigáló ujjként használom.

    Köszi előre is.

    Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

  • wikings2

    őstag

    válasz wikings2 #1303 üzenetére

    Bocsánat a dupláért, a technikai része érdekelne a problémámnak tehát hogy mi produkálhatja ezt, valami energiahiány lehet-e vagy szimplán a kontakt tönkre ment ennyi idő után. Az ajánlatkérésre megtaláltam a megfelelő topicot :R

    [ Szerkesztve ]

    Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

  • wikings2

    őstag

    Sziasztok!

    Egy SS Kana v2 boldog tulajdonosa vagyok 1,5 éve viszont a tegnapi nap az egyik Dota meccsem kellős közepén a jobbkattom a 100% os teljesítményről úgy gondolta egyszercsak hogy visszavesz és 100 ból olyan 5-10 kattintást fogad be. Szétkaptam az egeret gondolván hogy lehet hogy koszos lett, meg révén hogy nem vagyok nagy műszaki zseni a tisztogatáson kívül még a bennelevő csatit húztam le egy kis időre és raktam vissza 2 óra pihenés után összeszerelve a gépbe ami semmit sem változtatott sajnos a helyzeten. A kapcsoló rendesen clickel (úgy mint a bal oldali párja) és egy totál fun fact amit nem tudok mire vélni: ha az egér jobb oldaláról ahol a gomb alatti rés van belefújok az egérbe (szétszedés előtt így probáltam kifújni belőle a port), akkor az egér kb 4-5 percen át makulátlanul működik, és utána fokozatosan elhaló tendenciával, de beáll a már említett "spammelem a gombot és nagyritkán beveszi a jelet" szituáció. Esetleg valakinek valamilyen ötlete, hogy mit lehetne ezzel kezdeni? Szívem szerint továbblépnék mert nem tudom, hogy egy 12 ezer forintos egeret megéri-e szervízeltetni, de az említett fun fact végett valamiért úgy érzem, hogy minimális erőfeszítéssel, de lehetne még érdemben használni az egeret, és csak az én hozzánemértésem szab ennek gátat.
    Esetleg pesten ha tudtok ajánlani egér-buhera szakit vagy van köztetek ilyen szívesen megmutatnám személyesen is az egeret, hátha úgy könyebb a dolog.

    Köszönöm szépen előre is a konstruktív hozzászólásokat/tippeket!

    Üdv!

    [ Szerkesztve ]

    Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

  • wikings2

    őstag

    válasz jaffa 2843 #2501 üzenetére

    Köszönöm szépen! Nem gondoltam volna hogy ilyen egyszerűen orvosolható. Fateromnak lesz husija akkor a hétvégére ;]

    Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

Új hozzászólás Aktív témák