Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hajbel

    addikt

    válasz underdark #76 üzenetére

    Igaz, én csak top playeren nyomtam, de valami baromi érdekes az új fizika és a párharcok, valamint, hogy nem vágják ki a labdát rögtön a tizenhatosból, hanem ott pattog, vagy hogy egy lövés után bárhogy pattamhat a labda. Sajnos az összefutó védők és az op kapusok megvannak, valamint a hülye bíró is. Valamiért a barca ellen egymás után 4 szabályos szerelésemet fújta be, szemből. Túl pontosak a passzok (erre a furcsán forgó kamera miatt talán szükség is van, de sokakat zavarni fog), valamint távoli lövéseknél túl jók a kapusok, 100%-os helyetben pedig ha ellövöd a hosszúra, biztos gól. Max a kapusba lehet belevezetni. Igazából a legjobban az tetszik, hogy a 19-ben oldalpasszoknál, néha hirtelen passzoknál gépies mozgást fedeztem fel, elég csúnyán nézett ki. Itt minden teljesen fluid és élethű. Nekem tetszik az új kameraállás, az egész meccs nagyon élethű vele. Persze ha feljebb tolom majd a fokozatot elképzelhető, hogy átkozni fogom. Mondjuk így is előfordult már, hogy mire lekövette a védőtől labdát szerző játékosomat, hitelen ott volt a kapus. Az arcok fantasztikusak. Nagy hangulatnövelő, hogy amikor idegenben gólt szerzel, hirtelen félbeszakad a szurlolás és síri csend lesz a stadionban. A szitáló hó és eső is nagyon látványos. Előző részben nem figyeltem, de itt elég tetszetős, ahogy az egész hálóról lecsapódnak az esőcseppek amikor hozzáér a labda esőben. Összességében az idegesítő bírók ellenére óriási pozitív csalódáa a játék. Videók alalpján teljesen 2019-nek tűnt pár új animációval.

    [ Szerkesztve ]

    "I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

Új hozzászólás Aktív témák