Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • V/

    Topikgazda

    válasz tomszli11 #72082 üzenetére

    Leírtam a Összefoglaló 17. pontban mindent. Az előbb azért írtam, mert arra gondoltam megnézed.

    Az első keretezett résznél, ha nem a tőlük levélben kapott nyomtatványt alkalmazzuk, akkor csak a Postai azonosítószám szükséges, az ország és feladó neve még esetleg, mert azokat általában tudjuk.
    Kell a fizetési igazolás, amit a PayPal-tól kaptál e-mail-ben pdf-be nyomtatva, mentve, (a Receipt for Your Payment....tárgyú, ez a szóhasználatuk szerint a PayPal számla).
    Ha több tétel van ebben, akkor meg:
    Belépni a PayPal-ra, rákattintasz az adott vásárlás sorára és a megjelenő oldalon ott a Print details-re kattintasz és azt nyomtatni pdf-be.

    Amit az eBay-től kaptál e-mailben a View order details-re kattintás után megjelenő oldal pdf-be nyomtatva, mentve,(✅ ORDER CONFIRMED....tárgyú)
    Ha több tétel van ebben, akkor meg:
    Belépni az eBay-re, Purchase history, Orders, megkeresed ezt a vásárlást a Leave feedback gomb alatt View order details-re kattintasz, a megjelenő képernyőn választani a Printer friendly page-t és azt nyomtatni pdf-be.

    Kell a banki kártyás fizetésed tranzakciója, amit a netbankból erre a vásárlásra tudsz lekérni pdf-be nyomtatva, mentve.

    Ha képként küldi valaki, akkor arra ügyeljen, hogy olvashatóak elegyenek a rajtuk lévő szövegek.

    A végén aláírni és ráírni a szigszámot is, azután elküldeni a felsorolt mellékletekkel.

    A tájékoztatójuk az igazolásokról itt tölthető le.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák