Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • matykooo

    aktív tag

    válasz Melack #26772 üzenetére

    óhhh hát aki ezzel foglalkozik (mmint nincs raktáron de árul) eladó, és felteszel neki egy kérdést, ami kicsit is ronthat az üzleten, akkor kb a kérdésed egyből eltünteti, aztán ír, hogy ez hogy a f@szba gondoltad, letilt és a többi :D Pedig annyi szart árulnak te jó isten, és árulni is merik ez a szörnyű, a buta emberek meg utánaolvasás vagy tájékozódás nélkül megveszik mert van egy jó marketing szöveg :D
    Egyszer volt egy csávó, aki árult egy fake E71-et, de valami irdatlan áron (akkor még drága volt) aztán beszélgettünk és mondta, h tölt usb-ről, na mondom akkor ez hamis... fuhh a pali privibe olyanokat írt :DDD le is tiltott utána, h ne is tudjak válaszolni :)) bár ez nem ritka eset azt hiszem, szóval inkább nem is figyelem már ezeket a termékeket, inkább megveszek valamit használtna jó állapotban, drágábban! mint hogy szar legyen, tisztelet a kivételnek, és kivételes áruknak, amik olcsóságukhoz képest (mmint az ebay-en) jó minőség, itt most az elektronika dolgokra (kamera, fényképező ilyen szarokra gondoltam)

    Tangerine: igen én is hallottam dolgokat, az a baj ezzel, hogy akkor én ráb@szok, meg a topicban lévők kb 90%-a is :) mivel a termékeidet valahol hirdetni kell, nem feltétlen vaterán, de van még 101 aprós oldal...

    [ Szerkesztve ]

    ''a walesi srác aki legenda lett''

Új hozzászólás Aktív témák