Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Találtgyerek

    Topikgazda

    válasz YxVs #1975 üzenetére

    Én még ilyennel nem találkoztam. Nekem egyből a szervizbe ment ezen a versenyen.

    06-3o/9759I39

  • Ratrak

    csendes tag

    válasz YxVs #1975 üzenetére

    ez fura... úgy értem, ha nincs szervíz, akkor a next stage a kövi szakaszra visz, a quit meg ki, és amikor legközelebb visszamész, akkor a kövi szakasszal kezdesz. Viszont ha szerviz jön, akkor a next a szervizbe visz, a quit ki, de ha visszatérsz, akkor a szervizben találod magad. Sőt, én többször voltam úgy is, hogy szerviz, beállítottam a javítandókat, majd quit, amikor visszamentem, újra kellett csinálni mindent (javítandók, kerékcsere) mielőtt tovább mentem volna. Szóval a játék (nálam) erősen gondoskodik arról, hogy ha szervíz van, akkor ott maradsz, amíg tovább nem nyomod.
    Arra tudok gondolni, hogy egy bugba futottál bele - ami persze roppant kellemetlen, szerviz nélkül végigtolni egy hosszabb versenyt azért kb esélytelen... :(
    Vagy, nemtom, lehet olyan, hogy egyszer továbbnyomtad véletlenül anélkül, hogy csináltál volna valamit? Mert akkor már nem lehet úgymond "visszamenni" szervizelni, ha be is adja a képernyőt a rajt előtt.

    jlaci74: igen, sokszor egy szorosabb, izgalmasabb versenyben "sokadiknak lenni" többet ad, mint megnyerni egy számodra könnyebb valamit. De nagyon lecsupaszítva úgyis mindig magunkkal küzdünk, ettől még néha jó dolog egy kis sportszerű megmérettetés is. Bevallom, nekem a szimulátoros közösségek eddig nem adták, nagyon toxikusakba futottam bele, ezért régóta nem multiztam. Itt viszont jó a vibe - meg az is számít, hogy nem egy időben megyünk, nincs lökdösődés, és senki nem küld el a jók.vaanyámba, ha véletlenül hibázok, és megszívja miattam - mert nem szívja meg senki miattam. Ez megnyugtató :)

    if you think you can - you can. If you think you can't - you're right!

Új hozzászólás Aktív témák