Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • biga

    senior tag

    válasz Pierre75 #1290 üzenetére

    Nekem Kindle-ből Touch van, annál nincs foltosodás :DD Nekem a tokba épített lámpám van :P
    Az oldalszámozás kérdése érdekes, bár valamelyest érthető, hisz az oldalszám pusztán betüméretváltással is változik. Erre viszont megoldás a százalékos megoldás, illetve a sávos haladásjelzés. A loc számból is lehet következttni, bár az néha igen nagy szám :) De egyébként valóban jobb lenne oldalszámozás (akár dinamikus is).
    A margó ilyenek JB után mennek (nem tudom PW-re van-e). Illetve úgy tudom elválasztás is (én ezeket nem nagyon használom, szinte kizárólag TTS-sel használom, ott meg mindegy :P ).
    Inkább az idegesítő benne, hogy ezeket a Kindle - nem hivatalosan - tudja. Akkor miért nem teszik bele alapból?

    A másik ebookom rendelés alatt van, az egy PB Touch. Próba szintetn használtam már, annak is megvannak a maga nyavajái és hátrányai :)

    Volt korábban a kezemben nem egy vizplexes ereader, igazából azok sem voltak rosszak, bár érezhetően gyengébb volt a kijelző, mint a Kindle, PB meg hasonlóknak.
    Igazából szerintem nincs igazán nagy különbség 2 pearl kijelzős ebook között, ha a mindennapi használatot nézzük. Nekem pl nagyon hasznos az emiles fájlküldés, ami a Kindle-nél adott, az fog hiányozni a PB-ből.

    A méret kérdésében nem vitatkozom veled, mert nekem speciális lenne az igényem, nekem 2"-os elég lenne :D De szerintem valóban jó komprpmisszum a 6-7 (na jó, 8 is, bár azt én már határesetnek tartom :) ) col. (egyébként lehagytam a 7-est a hsz-omból, most néztem csak, hogy csak a kötőjel van ott a 6-os után, a hetes kimaradt, ezért a félreértés :) )

    [ Szerkesztve ]

    ''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

Új hozzászólás Aktív témák