Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • juliensorel

    senior tag

    Sziasztok!
    Most járok kb 100 óránál a játékban, néhány hete elég jól elvagyok vele. Az a fajta vagyok aki a mellékküldetéseket meg a térképet szokta kipucolni először, mellé lassan haladgatok a fő storyval, ami szerintem mondjuknem erőssége a játéknak, ebből kifolyólag a Tv torony küldestésnél már 7-8as lvl-en voltam, (spolier: azt hittem az valami nagy durranás lesz, valamiféle vízválasztó a történet szempontjából, hardcore játékmenettel, több szinten keresztül tele lesz volatile fészekkel stb, mert ugye így exponálták a dialógókban, hát ehhez képest elképesztően nagy csalódás volt, az akkori nyilam egy lövésre ölt minden létformát....de úgy általában az egész fő storyból egy emlékezetes pillanatra nem emlékszem, hogy tényleg rettegtem vagy izgultam volna),na mindegy, a végjátékot kb 20 órája halogatom, nem volt kedvem mág belevágni. Viszont a feljődés, az extra cuccok gyűjtögetése azért élevezetes, néhány easter egget is megcsináltam, többet véletlen magamtól találtam meg. Nagyon már nincs tennivaló a térképen, úgyhogy most a bounty hunter chaptereket kezdtem el, meg ugye van a karácsonyi tematika, bár azt hamar ki lehetett maxolni lvl szinten.
    Egy dolgora viszont még nem jöttem rá, az üzenetrögzítőknek van valami jelentősége vagy csak a fertőzés előtti világ végnapjaiba engednek betekintést, hozzáadva ezzel a hangulathoz?

Új hozzászólás Aktív témák