Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • verybigboy

    senior tag

    válasz kicsirigó7 #9050 üzenetére

    Én saját készletről dolgozok :DD

    Na de a viccet félretéve, az osztályozást azt továbbra is reálisnak tartom, azért abban megegyezhetünk hogy ezek nem kimagasló eredményt produkáló lemezek, hanem inkább erős középosztályú lemezek, innen az osztályozás is. Attól hogy a jelen mezőnyben ők tekinthetők jónak, az nem azt jelenti hogy ők ténylegesen jók is, hanem azt hogy a többi sz.r!!! A kérdés mihez képest állítunk fel színvonalat, sz.r lemezhez képest csudijók, kimagaslóak, jó lemezhez képest pedig közepesek.

    A Taiwan-i maxell fehérholló, nagyon vadászni kell rájuk, meg persze mint Te meg én tudni hol-mi van még épp készleten, miből érdemes még venni, tárolni. Átlag user ki idetéved és körülnéz, ezt az életben nem fogja megtudni hogy hol kap Ő Taiwan-i maxell-t. Rendel Maxell-t azt érkezik a China Maxell, azt jön a szívás, bepróbálkozik tán még 1x, még 1x belebukik azt feladja.

    Biztosra amit jelenleg látok az tán a másik említett UAE TTH lemez lenne, én ebbe "fektetnék" ha kellene és ha nem lennék tisztában azzal hogy honnan mit lehet csak megvenni ... persze ennek plusz felára van, de itt nincs az hogy lutri mint a Maxell-nél (85% hogy kínait kap, 15% hogy Taiwan-it).

    Száz szónak is egy a vége, véleményem szerint a Maxell (Made in Taiwan) 3 fölé, 4 alá lemez, azonban a ma kapható lemezek közt ha sikerül ilyet beszerezni az tényleg rendben lévő lemezt eredményez még elfogadható anyagi ráfordítás mellett. Ennek beszerzése lutri. Ha hajlandóak vagyunk többet áldozni, viszont biztosabbra menni, akkor felár mellett kapunk egy jobb minőségű/alapanyagú lemezt ez pedig az UAE TTH lemez lenne. Ezt már tényleg a jó, nagyon jó kategóriába sorolnám, persze ennek ára is van.

    ... de jó, picit felpezsdült a topic :) ... és még hogy temetik a DVD korszakot ... épp most pezsdült fel :D

  • Nor-

    tag

    válasz kicsirigó7 #9050 üzenetére

    Tegnap megérkezett az utánpótlás a maxell 33+3 DVD+R lemezekből, és garantáltan made in TAIWAN ami készleten van jelenleg.
    Ár ~ 51 Ft/db

    http://itmedia.sk/

Új hozzászólás Aktív témák