Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sixpack89

    tag

    üdv! én nekem is hasonló a gondom,mint azt sokan előttem írták.
    2 évvel ezelőtt vettem kb Orion mini DVD. azóta több száz filmet írtam ki a 90%-a hibátlan még mai napig is. viszont ezen a héten valami gáz van,5 filmből 2-nél elő jött egy olyan gond,hogy megáll a kép pár másodpercre majd folytatódik. nehéz ezt kideríteni pontosan,de én először a lemezekre gondoltam (2 típus verbatim,tdk) de aztán lejátszottam gépen és tesóm gépén is,ott nem volt gond,arra is gondoltam,hogy a filmek hibásak,de már ezt is kilőttem. 2 féle típus a lemez,mint írtam,és mind kettőnél ugyan az a gond,szóval vagy DVD írómmal van gond,amit kétlek,mert amúgy zenét kiírok vagy egyebet azokkal nincs gond,ezért szinte biztos vagyok benne,hogy az asztali lejátszóval van gond. azért bosszantó,mert munka mellett nagy nehezen megszereztem a filmeket a gyűjteményembe,üres DVD-kre se sajnáltam a pénzt,több százat vettem már az évek alatt. és egyszerűen nem akarom csak úgy kidobni az utolsókat amik hiányoztak( kb 15-20 film). amúgy se gondolnám,hogy a lemezekkel van gond, nem tudom mi lehet a megoldás.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák