Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Beni2360

    félisten

    válasz Perillustris #8043 üzenetére

    Hát rákerestem erre a Netflix dologra a lejátszód rákeresésénél ezt találtam:

    Az online streamelés szempontjából a Dune HD hasonló helyzetben van, mint ahol a Zidoo valójában. A legtöbb ismert online szolgáltatás támogatja, de a legtöbbjük által nyújtott élmény nem éppen a legjobb. És ez leginkább azzal függ össze, hogy a legtöbb online szolgáltatás bizonyos értelemben bojkottálja ezeket a médialejátszó cégeket. A tapasztalatok idővel változhatnak, mivel egyes alkalmazások jobb támogatást kaphatnak, míg mások rosszabbodhatnak, és ez egy olyan terület, ahol a dolgok nem kristálytiszták, vagy soha nem lesznek biztosak. Például a Netflix alkalmazással csak HD videóminőséget tudtunk elérni. A Real Vision 4K alkalmazás nem támogatja sem a 4K felbontást, sem a HDR/Dolby Visiont.
    A Yt meg általában API kulcs megszűnése (lejárt) miatt szokott leállni de ZIDOO-nál még nem tapasztaltam ezt.

    Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

Új hozzászólás Aktív témák