Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mglita

    tag

    válasz djnice #7838 üzenetére

    Én a TV-t bárhogy állítottam nem volt jó, sötét volt. (Maximális fénykivezetéssel és dinamikus kontraszttal is, ami világosítani hivatott.) Egyedül ez a VS10-es beállítás segített eddig (csak így lett azonos a DUNE DV képmegjelenítése a TV belső lejátszójának megjelenítésével) és ezek szerint a HDR Process AUTO nem nagyon választja ki a VS10-et magától. Az én CX-emen igen is sötét volt a DV.

    A HDR output viszont tényleg AUTO-n van. A legtöbb esetben STD-n játssza le, de ha beállítottam bármelyiket is, pl hogy a lejátszó dolgozza fel ténylegesen, vagy mindig a tv, akkor némelyik filmmel voltak gondok és nem játszotta le, vagy teljesen hibásan.

    Ami fájloknál a VS10 nálam jó eredményt ért el, azok a P5 RPU-s DV-k általában, amennyire eddig le tudtam szűrni. A P7 és P8 és társai nem változtak, de azok nagyjából jók is. Talán minimálisan sötétebbek mint a P5 VS10-el.

    SETUP 1 — LG OLED 77 CX / DUNE Vision 4K Solo / JBL 9.1 / Synology +920 / AudioQuest Pearl HDMI — SETUP 2 — JVC X7500 Projektor / DENON X3700 AVR / DUNE Vision 4K Solo / Klipsch 115sw / MONITOR AUDIO / Screen Research 270cm / AudioQuest Pearl HDMI

Új hozzászólás Aktív témák