Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dgyuri0123

    nagyúr

    válasz #30153472 #4863 üzenetére

    Én vagyok a kivétel... ;)

    10 éve használok médialejátszókat, + BD lejátszót (volt kb.10 féle), de soha egyikkel sem akadt ilyen gondom eddig, csak a Lite-al. Már nem is firtatom az okát, egyszerűen csak szkippelem a típust. Mikor a második hibás (?) darabot vittem vissza, azt mondták, előbb bevizsgálják, mondtam hogy rendben, de mire odaértem, kérés nélkül visszaadták a pénzemet. Arra a kérdésemre, hogy miért nem vizsgálják meg előbb, azt mondták, hogy ne foglalkozzak vele, nem érdekes. Nekem ez is furcsa, tudniillik úgy mentem oda, ha mégis jó, akkor legalább el tudok indulni egy olyan vonalon, ami végül is a hálózati eszközeim cseréjéhez vezetett volna. Én magam is örültem volna ha ellenőrzik, mert egyrészt így soha nem tudom meg az okát hogy mi történt, másrészt, így rajtam marad, hogy szar hálózatot használok, ezért volt rossz minden dűném. Igaz, jelenleg sincs semmi gondom semmivel.. egy filléres Amlogic boxot használok, ami egyetlen másodpercre nem akadt meg eddig a hálózatomon, pedig 2 hónapja nyúzom napi szinten. Szóval, bízom abban hogy az elődök még nem azzal a hálózatkezeléssel bírnak mint az újabbak.

    "csak a zene van"

Új hozzászólás Aktív témák