Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kriszbon

    őstag

    válasz AMDaZERG_1 #48177 üzenetére

    Most melyik verzió van rajta, és melyik configurátorral raktad rá?
    Amúgy lent teljesen rendben működtek a motorok, és a kiosztás ugyan úgy 5678?
    Csak mert ahogy mutattam nálam rendben lett a kiosztás és motor működés is, de én repülve még sajnos nem tudom ezt kipróbálni.
    A másik gépem ilyen lenti működéssel aránylag rendben repül, kivéve Angle mert ott nem dönti be eléggé a gépet.
    Ja igen, és milyen módban repültél, vagy mindegyikben ezt műveli?

    Miért mekkora magasságot állítottál be neki hogy nem merted engedni addig felemelkedni? :D

    Jaj ez a videózásos dolog, örülök ha egy oszlopot észreveszek, vagy hogy a távolban áll valaki, nemhogy van ruha rajta vagy nincs. :DDD

    Más.
    Jól tudom ha air mód be van állítva akkor levett gáznál is forogniuk kellene a propoknak, vagy nem jól tudom?
    Csak mert úgy rémlik Horizon módban jó múltkorában forogtak mikor leszálltam, de az utóbbi időben nem ezt csinálja.
    Rá kellene állítani, de hol és mit is? :F :B

    [ Szerkesztve ]

    Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

Új hozzászólás Aktív témák