Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Keeperv85

    nagyúr

    válasz vandor01 #24719 üzenetére

    Már más is asszociált ennyiből erre... Akkor nem a bokám törik, hanem lelőnek. :)) Viszont nagyon utálom az itthonra rosszul honosított szót -az urbexet- arra, amit csinálok. Ugyanis az elsősorban elérhetetlen, kifejezetten városi helyek megközelítését, gyűjtését célzó műfaj lenne. Amit én hobbiként csinálok, az egyfelől túlmutat ezen, másfelől korlátoltabb, mivel tökéletesen hidegen hagynak pl. a hidak, víztornyok, extrém veszélyesen magas helyek. Erős törekvésem van arra, hogy behatárolt időközbe csoportosított épületekre szűkítsem tehát a tevékenységem, amik nem feltétlen elhagyottak...

    Egy tipikus példa, amire majd egy jóval kisebb drónt fogok "bevetni", ha elég biztonságosan kezelem majd őket: elégtelenül tömedékelt akna egy bányában. Talán be sem lett tömedékelve. Előre engedek egy lámpát és leszállok, ameddig le tud menni a kis drón. (Nagyon szűk a lyuk fent, száloptikával kéne ilyesmit >> horror ára van).

    @faresz5:

    Visszarepülök vele a célhoz: magamhoz. Kiértékelem a videót. Ha életveszélyes, nem megyek fel. Ha ismerős vagy Pécsett: régi hengermalom. Akkor jött rám a tériszony, mikor felértem és felismertem hová másztam... Na ezt kihagynám ennyivel....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák