Hirdetés

Aktív témák

  • Dr.Zoo

    senior tag

    Annyi minden történt velem ez alatt a pár nap alatt, amíg nem írtam, hogy most nem tudom, mivel kezdjek.. :)
    Fifi 90%-ban ki van fizetve, a Passatot még egyenlőre használjuk. Térdem egyenlőre rendben, de ezt most gyorsan lekopogom...
    Asszony vadul lépcsőzik, 60 perc alatt 5400-5700 lépés között nyomja, egyszer sikerült neki 6000 lépés fölé vinni.
    Gyerek nő, mint a gomba, nekem úgy tűnik hogy bal kezes lesz, de még ki tudja. Egyre több dolgot megért, már konkrét tárgyak nevei is mennek, ha elküldöm papucsért, akkor nem a sámlit hozza. :D
    Ha reklamálok, hogy ez csak fél pár papucs, akkor vigyorogva szalad a másik párért is. :K Március 9.-én múlt egy éves, roppant büszke vagyok rá. :K
    3 éves kórtól ajánlott logikai játékokat rakosgat ki, szóval az agyát tőlem örökölte.. ;]
    Mama fáradt, időnként kedves. Időnként.
    Fifikébe megjött az olaj pakk, 8700, szűrők 2400,.
    Légszűrőt már kicseréltem, hétvégén nekiállok az olajszűrőnek is.

    Akkor jöjjön a feketeleves.
    Bubut tegnap megműtötték, teljesen ki van akadva azóta is. 25 lett a vége, sírva fizettük ki.
    Anyós egy lépcsőn elesett, bokája kifordult, most jöttek az SBO-ról, nem tört, de igen zúzódott.
    Éjszakánként továbbra sem alszunk, tegnap sikerült egy 20 perc híján 12 órás műszakot lenyomnom a munkahelyen, egyszerűen mindenkit elönt a sz@r.
    Mama izgul, hogy miből varázsoljuk elő június végéig azt a 100e-et, ami még a nyaralásból vissza van, és még euro-t is kell(ene) váltani.
    Egyik vesém nélkül, még el lehet vegetálni, igaz?? :U
    Tegnapi (s)öröm.

    "decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

Aktív témák