Hirdetés

Aktív témák

  • Dr.Zoo

    senior tag

    Tegnap kikaptam a tuját, kivágni kb 3/4 óra volt, de a Fiskars ásóm kölcsönadtam a Szomszédnak 4 napra. Ez úgy 1.5 hónapja lehetett. :U
    Délután elkapta az Asszony a kerítésnél a Jóembert, oszt' illedelmesen visszakérte az ásót. :DDD
    Ejj, ha már ott volt, gyorsan kiszedtem a tuja gyökereit is, egy jó fél köbös gödröt ástam hozzá.
    Elvileg is kerül majd a Gyerek homokozója.
    4 üveg híjján, elfogyott a Cseh sör, azóta a Pennyben jó áron vett szűretlen búzát tolom.
    Illetve tegnap dúzzogva megittam még kettő Budweisert. Nagyon fasza sör, főleg 279-ért nem nagyon van értelmes barna.
    Asszony a héten kedves volt, azért csak volt, mert ma konkrétan átment sárkányba. Igazi süsü lett belőle. Én csinálom a kaját, abba is belekötött, miért hagyon a kést a pult szélén, miért ez, miért az, miért veszek olyan sűrűn levegőt? Jujj. :(
    Inkább kimentem füvet nyírni, mert burjánzik a gaz.
    Gyerek iszonyatosan "duhaj" tud néha lenni, egyszerűen makacs, mint az Anyja. És szemtelen is. Mint az Anyja. ;]
    Azt hiszem jót fog tenni visszamenni a munkahelyemre, egy kis nyugira vágyok... :P

    [ Szerkesztve ]

    "decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

Aktív témák