Hirdetés

Aktív témák

  • Dr.Zoo

    senior tag

    Rosszkedv tovaszállt, tegnap volt egy gyorsköröm fifivel. Gyógyszertár, a kis Gengszter fosik, normaflore. Tápi, mondom ennyi lesz. 6080 ft, porfavor. Huhh, az anyját, itt a della.
    Futi át a Pennybe, egy db olivaolaj ezeöccá. Íjj, jó hogy lehet kapni..
    Kutyakaja kifogyott, nembaj Felsőgödön vettem 3 kilót, 4400 ft lesz. Aztapicsa.
    Akkor már kellene valami kaja is, mert eddig bubu nem fog éhenhalni, meg a gyerek..
    6 szelet tarja ezerkéccá. Le van ejtve, menjünk. Fifiben már megint világított a szegénységjelző, ezèrt 2 napja megtankoltam, 5 ezer. Elhoztam a TV-t, működik faszán. Még jó, hogy most nem kellett kifizetni egyben, innen is köszi.. :R
    Délután elmentem a PH-ról looser kollegával KV-zni egyet, beszélgettünk úgy 1.5 órát, jó volt kicsit kiszakadni a mókuskerékből, a KV is jó volt, szóval fasza volt minden.
    Jövőhéten irány vissza a gályába, persze mikor van szar idő? Mikor itthon vagyok szabadságon. ;]
    Ki akartam szedni még egy tuját nálunk, de ebben a "szép" időben nem állok neki.
    Passat kint ázik az udvaron, már rendeltem bele elektromos ablak kapcsolót, mert a bal első ablak kapcsolója megmakkant, kitört. Ki is kellene takarítanom, de így az is csúszik.
    Ha hétvégéig nem lesz jobb idő, kiállok fifivel a garázsból, és kitakarítom ott a passatot. Körbe is kellene fotóznom, eladásra kellenének jó képek.

    "decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

Aktív témák