Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • golyostoll58

    újonc

    Sziasztok!
    Egy hónapja használom a készüléket, "rövid" véleményem.
    Eddig nokia 820 volt, de kiöregedett, és androidra váltottam az appok gyakorisága miatt.
    Jól müködik, csupán apróbb gondjaim vannak, ez abból is fakadhat, hogy 57 évesen csak alapfokban értek az infohoz. Az akku tényleg jól bírja, a 820-nál gyakran használt külső akku a fiókban pihen, általános használatban kétnaponta töltöm, hogy meddig, azt nem tudom, mert éjszaka teszem, reggelre tele.
    Nagyon jó a nagy memória, nem kell figyelni, mit hova tölt, minden elfér a telefonon. Wifi is gyors, sokszor jelez a zsebemben, ha ingyent talál, előfizetés nélkül is jó lenne a városban. A bluetooth is sokkal gyorsabb, mint a 820-on. A két kattintásos ébresztést viszont kikapcsoltam, mert a zsebemben is bekapcsolt, minden félét elindított. Tokot sajna még nem találtam hozzá, pedig jó lenne, mert a sarkain az ezüst már kezd kopni.
    PC-s kapcsolat kilőve a számítógép, program miatt, de sajna a pendrájvot is csak tegnap tudtam először letölteni, rámásolni. A telórol a rámásolás volt a nehezebb, ha bár képeket felhőbe teszem, így egyszerűbb. Valami egyszerű módszer? Én a Beállítások - tárhely és USB-nél csináltam.
    A GPS-t még csak próbáltam, jól látja hol vagyok, de nem navigáltam. A kamera nem rosszabb szerintem, mint a nokiánál.
    Összességében, főleg ennyi pénzért meg vagyok elégedve, még egy jó tok hiányzik, meg sok gyakorlás, ja és se lefagyás, semmi probléma. :)

Új hozzászólás Aktív témák